Kategorie produktů   

Dřevěný reproduktor Trobla

 • Dostupnost:dodávka do 14 dnů
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:1 900,00 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:2 299,00 Kč
   
 •  ks 
   
   
   
  Dřevěný reproduktor Trobla   

  Trobla je dřevěný reproduktor pro mobilní telefony, jedinečný díky elegantnímu designu a perfektnímu zvuku. Tento akustický zesilovač je navržen tak, aby zesílil zvuk z telefonu, ať jste kdekoli! Díky němů můžete poslouchat oblíbenou hudbu uprostřed parku s přáteli nebo pořádat konferenční hovory v zasedací místnosti kdykoli si budete přát, nepotřebujete nic víc než váš telefon.

  Vyberte si svůj oblíbený druh dřeva

  Různí lidé mají rádi různé věci. Právě proto jsme Troblu navrhli ve dvou různých typech dřeva. Můžete se tak rozhodnout, který z nich je nejvhodnější pro vás a váš interiér. Dáváte přednost klasickému elegantnímu vzhledu? Možná si zamilujete reproduktor v barvě tmavého ořechu. Nebo snad hledáte něco modernějšího, co bude ladit ve světlému interiéru? V tom případně Trobla v provedení přírodního javoru bude vaším favoritem.

  Největší výhodou je, že zesilovač zvuku nepotřebuje připojení k elektřině nebo nabíjení. Jedná se o ekologické příslušenství. 

  Věděli jste, že se naše Trobla vyrábí jen z certifikovaného dřeva z udržitelných lesů a všechny do jedné jsou ručně vyrobeny v truhlářské dílně ve Slovinsku? Elegantní a kompaktní Trobla nabízí hluboký a výrazný zvuk.
   

  K dispozici pro: Iphone 5 (s / e), iPod Touch 5/6, Iphone 6 (s / Plus)

   
  Dřevěný reproduktor Trobla  
  Dřevěný reproduktor Trobla  
  Dřevěný reproduktor Trobla  
  Dřevěný reproduktor Trobla  
  Dřevěný reproduktor Trobla  
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  00
   
   
  © Betex spol. s r.o.